Singlezodzysku - wstępniak
Lifestyle

Nowy blog- Singlezodzysku.pl już w sieci

Kochani, patrząc i wychodząc naprzeciw temu wszystkiemu co obecnie obserwujemy na Świecie, w Polsce, czy chociażby we własnym najbliższym otoczeniu, postanowiliśmy stworzyć blog – singlezodzysku.pl

Jest to portal, blog, serwis, ale to mało istotne jak to nazwać, ważniejsze jest to, że znajdziecie tutaj informację praktycznie o wszystkim od mody, przez urodę, kosmetyki, a kończąc na finansach i poradach prawnych.

Singlezodzysku.pl to blog dla tych wszystkich osób, które trochę wbrew sobie stały się na nowo singlami. W życiu może się wiele wydarzyć, niektórzy z nas są po rozwodzie, niektórzy rozstali się z byłym już partnerem ze względu na odmienne charaktery, czy zainteresowania… pokażemy Wam, że można cieszyć się z najprostszych, najdrobniejszych rzeczy i warto docenić to co się ma.

O czym będzie ten blog?

Ten blog jest odpowiedzią na Wasze problemy, na Wasze oczekiwania, po tym jak staliście się na nowo singlami. Znajdziecie, tutaj zarówno teksty typowo lifestylowe o modzie, o nowych trendach, o kosmetykach, ale także bardziej naukowe publikacje, porady o finansach, prawie itd.

Postaramy się Wam podpowiedzieć, co warto kupić, jakie kosmetyki są obecnie na topie, jak urządzić swoje mieszkanie, czy chociażby jak modnie i stylowo dobrać dodatki do swojego ubioru. Jeśli będziecie potrzebowali sprawdzonego pomysłu na szybką przekąskę na wieczór ze znajomymi – z całą pewnością ją u nas znajdziecie.

Chcielibyśmy pokazać Wam wiele tematów widzianych, z różnych perspektyw. Niektóre będą pisane przez kobietę – singielkę z odzysku, a niektóre przez mężczyznę – także singla z odzysku. Jednak, postanowiliśmy też przygotować dział, w którym to pokażemy Wam tematy, które nas łączą, na które patrzymy wspólnym okiem.

Kto pisze ten blog?

Ten blog będzie pisany, przez kobietę – singielkę z odzysku w wieku 31 lat, oraz mężczyznę – singla z odzysku w wieku 35 lat. Postaramy się Wam pokazać – jak można z życia korzystać po rozstaniu i życie wcale nie musi być szare i ponure.

Czy będzie facebook?

Tak, ponieważ portal dopiero zaczyna działać, już niebawem stworzymy dla Was specjalny fanpage, gdzie znajdziecie na bieżąco nowości z naszego bloga

Chciałabym / Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami – mogę?

Oczywiście, zachęcamy do komentowania naszych wpisów, a jeśli chcielibyście podzielić się z czytelnikami swoimi dłuższymi przemyśleniami w formie artykułu to zachęcamy do kontaktu. Nasze adresy mailowe znajdziecie w dziale kontakt.

 

Na koniec pozostaje mi tylko powiedzieć… MIŁEJ LEKTURY.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.